Könyvelő

Multigrade Kft.

A munkavégzés helye
Szeged, Dorozsmai út
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Teljes könyvelési feladatokra keresünk önállóan dolgozni tudó mérlegképes könyvelőt szegedi telephelyre.
Feladatok: napi szintű könyvelési és pénzügyi feladatok, bérszámfejtés, partnerekkel való egyeztetés, havi és éves bevallások készítése.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség

Szakmai tapasztalat években

5

Készségek és személyes tulajdonságok

Kedves a céghez lojális, jó kommunikációs készséggel rendelkező, precíz, talpra esett munkatársat keresünk.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Környezetvédelemmel, veszélyes illetve ipari hulladék szállítással, mintavételezéssel foglalkozó cég.

A cég címe

Multigrade Kft
Szabolcska Mihály u. 10/A
1114 Budapest

Kapcsolat