Diákmunka - Általános irodai adminisztrátor - 21532

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1400 Ft/óra
Szenvedélyed az online marketing és a social media? Van értékesítői vénád, és szereted, ha a mun-kádnak van mérhető eredménye? Nálunk mind a kettőt megtalálod!

Amennyiben a Google Ads és social media szaktudásod és tapasztalataid szeretnéd kamatoztatni és számodra vonzó, hogy ott lehetsz egy új pozíció születésénél, akkor ez a lehetőség most neked szól,

Online értékesítő

MILYENNEK KÉPZELÜNK TÉGED?
•szereted és ismered a digitális marketing és online értékesítés működését, lehetőségeit
•követed az aktuális trendeket, érted az új platformok működési elveit,
•kihívásnak éled meg, ha konkrét értékesítési tervek alapján ismerik el a teljesítményed
•egyaránt örülsz a saját és a csapatod sikereinek.
MIK LESZNEK A FELADATAID?
•Digitális marketing kampány tervezése, végrehajtása és optimalizálása különböző csatornákon, SEO, PPC, Display hirdetések, social media, email marketing üzenetek célzása a megfelelő piac számára, konkrét leadek generálása az értékesítési csapat számára.
•SEM (Search Engine Marketing) és SMM (Social Media Marketing) elemek és kampányok menedzs-mentje
•Kampányok készítése és menedzsmentje, riportálás, teljesítménymutatók analízise
•Social media projektek menedzsmentje és tartalomírás
•Facebook-, Instagram-, Youtube-hirdetések tervezése, koordinálása.

Nem elvárás, lesz alkalmad nálunk gyakorolni, de előny, ha már van:
•1-2 év gyakorlati, naprakész tapasztalat online területen
•Google Ads, Facebook, Youtube, Instagram ismerete
•Facebook business/ads manager ismerete
•Magabiztos kommunikáció
•Kreatív fogalmazási készség
•Jó problémamegoldó készség
•Precíz, alapos munkavégzés
További előnyök:
•IT terület iránti érdeklődés
•Google termékek teljes ismerete Google Ads-en kívül: Analytics, Data Studio, Search Console, Optimize, Tag Manager, stb.
•Egyéb online marketing tapasztalat (pl.: weblap és landing page szerkesztés, illetve készítés, hírlevélké-szítés)
•Adobe Photoshop és egyéb szerkesztő szoftverek
•Angol nyelv középszintű ismerete

MIT ÉRDEMES TUDNI RÓLUNK?
•rendszerszintű komplett informatikai projekteket bonyolítunk,
•20 éves múlttal rendelkezünk,
•kicsit kockák vagyunk, de nem túlzottan… és fejlődni szeretnénk!

AMIVEL VÁRUNK
•család- és kutyabarát munkahely
•folyamatos fejlődési lehetőség,
•jó hangulatú, támogató, fiatalos csapat,
•kiszámítható vállalati háttér,
•XIII. kerületi modern iroda.
Bérezés:
1400 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest