Diákmunka - Egyéb szoftver- és alkalmazásfejlesztő, -elemző - 21529

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest, III. kerület
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1750 Ft/ óra
A GRAPHISOFT egy világszerte elismert, magyar alapítású szoftverfejlesztő cég. Fő termékeink az Archicad 3D-s építészeti tervezőszoftver és a BIMcloud valós idejű kollaborációs paltform világszerte alapjaiban változtatta meg az építészek tervezési és együttműködési szokásait. Célunk, hogy a virtuális épületmodell segítségével élvezetesebbé és hatékonyabbá tegyük az építészeti tervezési és kivitelezési folyamatot.

Mit csinál nálunk egy QA Gyakornok?
•Az agilis szoftverfejlesztő csapatban szoftvertesztelő mérnökként a fejlesztők támogatása tesztelői szempontokkal
•Automata és manuális tesztek megtervezése, implementálása és végrehajtása
•Elvégzett tesztek kiértékelése, riportálása
•Hibák elemzése, dokumentálása, követése hibakövető rendszerben
•Javítási és módosítási javaslatok kommunikációja a fejlesztők felé
•Kapcsolattartás és együttműködés valamennyi projektszereplővel

Téged keresünk, ha:
•Nappali tagozatos informatikus hallgató vagy
•Az angol nyelvet középszinten ismered
•Magas szinten beszélsz magyarul
•Érdekel az automata és manuális tesztelés
•Jó problémamegoldó és elemző vagy
•Képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre és önálló döntéshozatalra
•Szívesen dolgozol csapatban

Külön öröm számunkra, ha:
•Ismersz script nyelveket
•Van tapasztalatod bármilyen automatizálási keretrendszerrel
•Fejlesztettél már multiplatform környezetben
•Jártas vagy verziókezelő rendszerekben
•Van hardware ismereted

Amit ajánlani tudunk neked:
•Inspiráló munkakörnyezet
•Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 30 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét.
Bérezés:

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest