Diákmunka - Általános irodai adminisztrátor - 13522

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1290 Ft/óra
Az irodatechnikai piacon multifunkcionális berendezéseinken túl üzleti és működési folyamatokat támogató IT szolgáltatásokat nyújtunk, melyeknek fontos elemei a munkafolyamat-automatizálás, az IT infrastruktúrára, valamint biztonságra vonatkozó megoldások.

A nyomdaipar és az ipari nyomtatás területén digitális rendszereink mellett szoftveres megoldásokat kínálunk, továbbá üzleti tanácsadással és képzésekkel támogatjuk ügyfeleinket.

IoT videófelügyeleti rendszereink a teljeskörű biztonság nyújtása mellett ügyfeleinknek elemzéseket készítenek.

MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ FELADATOK |
Céges autók magán / hivatali utak elszámolása;
Az elszámoláshoz kapcsolódó interakciók kezelése (levelezés, telefonos egyeztetés az autó használókkal);
Számlázások elkészítése és kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (adattáblák rögzítése, szükséges adatok megküldése a pénzügynek és a bérszámfejtésnek);
Kimutatások elkészítése az elszámolás adatai alapján (alul / túlfutás vizsgálat, parkolás / káresemény riport stb.);
Autóflottával kapcsolatos átadás / átvételek intézésének támogatása (kulcsos-autó és autócserék kezelése);
Épületüzemeltetést érintő igények kezelése a karbantartó céggel. Folyamatos nyomon követés és adminisztrálás.

MUNKAKÖRHÖZ KAPCSOLÓDÓ ELVÁRÁSOK |
Nappali tagozaton felsőfokú tanulmányokat folytatsz még minimum 2-3 évig;
Tudod vállalni a heti 20 óra munkavégzést – rugalmas időbeosztásban;
Rendelkezel MS Excel erős ismeretekkel;
Precízen dolgozol, és minőségorientált szemlélettel rendelkezel.

AMIT KÍNÁLUNK |
Professzionális, szakmai támogató erőforrásokkal rendelkező csapat tagja lehetsz;
Egy sikeres és dinamikus vállalat nemzetközi hátterét kínáljuk munkakörnyezetként;
Továbbképzések, változatos feladatok, személyes és szakmai fejlődési lehetőség;
 A jövőben főállású munkavállalónkká is vállhatsz.
Bérezés:
1290 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest