Diákmunka - Egyéb szoftver- és alkalmazásfejlesztő, -elemző - 21466

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1800 Ft/óra
RPA szoftverfejlesztő

Feladatok:
•Nemzetközi informatikai vállalat vasúti tervezőrendszerei közötti adatcsere automatizálása
•Folyamatokat támogató szoftverek fejlesztése
•Szoftverrobotok programozása, működtetése

Elvárások:
•Felsőfokú szakirányú tanulmányok (legalább megkezdett)
•Önálló programozási készség VB.NET és/vagy C# nyelven
•Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
•Analitikus gondolkodás, proaktivitás

Előny:
•Német nyelvtudás
•Office VBA
•UiPath, vagy más RPA tool ismerete

Amit kínálunk:
•Heti átlag 25-30 óra rugalmas munkaidő
•Hosszútávú munkalehetőség jó hangulatú, dinamikus, segítőkész csapatban
•Munkahelyi tapasztalat szerzés mérnöki munka területén, nemzetközi környezetben, fejlődési lehetőség szoftverfejlesztő irányban
•Angol (és német) nyelv gyakorlásának lehetősége
Bérezés:
1800 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: MŰISZ
Tel.: +36 40 463 463, +36 1 412 1406