Diákmunka - Általános irodai adminisztrátor - 20878

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest, II. kerület
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1400 Ft/ óra
Partnerünk 1997 óta gyárt saját fejlesztésű orvostechnikai termékeket és forgalmaz magas színvonalú orvostechnikai eszközöket, magán és állami ügyfelek részére.

Főbb feladatok:
•telefonos kommunikáció az árajánlatkérő partnerrel
•közbeszerzési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység precíz végrehajtása
•a közbeszerzési eljárással kapcsolatos dokumentációk készítése
•egyéb irodai adminisztrációs tevékenység

Milyen az ideális munkatárs?
•Pályázatokkal, közbeszerzések készítésével kapcsolatos tapasztalat, vagy tanulmányok
•legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
•angol nyelvtudása naprakész, jól kommunikál írásban és szóban
•kiváló szervező
•precízen végzi adminisztrációs feladatait
•szeret és tud csapatban és önállóan egyaránt dolgozni
•kedves, segítőkész a partnerekkel és kollégákkal való kommunikációban
•tudja használni az internetes keresőket
•könnyen tanul

Bérezés:

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: MŰISZ
Tel.: +36 40 463 463, +36 1 412 1406