Diákmunka - Általános irodai adminisztrátor - 21349

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Debrecen
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
941 Ft/óra
Ukrán anyanyelvű diákok jelentkezését várjuk Klinikai időpontegyeztető pozícióra

- Hívások fogadása olyan páciensektől , akik valamilyen specifikus betegségben szenvednek, és szeretnének résztvenni egy klinikai kutatásban.
- Hívások indítása olyan ügyfelek felé, akiket érdekelnek a klinikai kutatások.
- Klinikai időpont egyeztetése
- Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

- Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
- Legalább 18 éves kor
- Anyanyelvi szintű Ukrán nyelvtudás
- Társalgási szintű Angol nyelvtudás

A munka otthonról végezhető, amihez az alábbi elvárásoknak kell megfelelni:
- csendes munkakörnyezet
- USB Headset
- Windows operációs rendszerrel rendelkező laptop vagy számítógép
- Szélessávú internet kapcsolat
Bérezés:
941 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: MŰISZ
Tel.: +36 40 463 463, +36 1 412 1406