Diákmunka - Műszaki rajzoló, szerkesztő - 12962

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1300 Ft/ óra
Szeptemberi kezdéssel keresünk építőmérnök gyakornokot (magasépítés) a XXI. kerületbe.

Feladatok:
- statikus irodában tervszerkesztési feladatok, leginkább előregyártott vb. szerkezetek gyártmányterveinek készítése
- tervek ellenőrzése, feldolgozása, adminisztrálása
- adatok feldolgozása, rendszerezése

Elvárások:
- folyamatban lévő építőmérnök tanulmányok (magasépítés)
- MS Office programok ismerete, Excel felhasználói szintű ismerete
- pontos, precíz munkavégzés
- munkaidő: heti min.16 óra, lehetőség szerint a tanulmányok utolsó évében
- Min. 1/2 év vállalása

Előnyök:
- Szerkezettervezési célszoftverek (AXIS VM, Allplan, TEKLA) alapjainak ismerete

Amit ajánlunk:
- releváns szakmai tapasztalatok megszerzése
- speciális egy. vb. szerkezetek tervezésében szerzett tapasztalat
- baráti csapatlégkör

Bérezés:

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: MŰISZ
Tel.: +36 40 463 463, +36 1 412 1406