Diákmunka - Egyéb szoftver- és alkalmazásfejlesztő, -elemző - 21049

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest, XXIII. kerület
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1600 Ft/óra
A Knorr-Bremse VJRH, mint piacvezető multinacionális nagyvállalat évek óta aktívan foglalkoztat gyakornokokat, hogy ezáltal számukra tapasztalatot biztosítson, és megismertesse az ifjabb generációval is a biztonságos és környezettudatos közlekedést. Ehhez járulunk hozzá mi is, ahol csoportunkban a következő izgalmas területtel foglalkozhatsz:

•A modern vasúti jármű fékrendszerek kiegészülnek gyorsulás és egyéb szenzorokkal, melyek lehetővé teszik a jármű vagy egy tengely kisiklásának észlelését.
•A szenzorok jelét feldolgozó szoftver olyan algoritmust igényel, mely nagy biztonsággal észleli a kisiklás „tüneteit”, függetlenül a vasúti pálya építési módjától.
•A pl. MATLAB segítségével kidolgozott algoritmus átültetve a fékvezérlőre vasúti tesztpályákon kipróbálható, és tovább finomítható, mielőtt vonatokon, villamosokon napi használatba kerül a fékvezérlő részeként.

Főbb feladatok:

•Megismerni a kisiklás detektálásra jelenleg létező MATLAB modelleket és mikrovezérlőn futó teszt programokat.
•Áttekinteni a téma dokumentációját. (Német nyelvű dokumentumok esetén a konzulens segítségével.)
•A legjobbnak ítélt modell szükséges mértékű továbbfejlesztése és dokumentálása.
•Részvétel a tesztelésben, és az algoritmus mikrovezérlőre történő átültetésében.

Munkakör betöltésének feltételei:

•MATLAB, és lehetőleg C programozói gyakorlat
•Mikrovezérlő alapú rendszerekkel szerzett tapasztalat vagy érdeklődés irántuk
•Legyen célod a fentiekhez kapcsolódó ismeretek alapos elsajátítása hosszú távon
•A dokumentáció olvasásához szükséges angol (és esetleg német) nyelvtudás

Bérezés:
1600 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: MŰISZ
Tel.: +36 40 463 463, +36 1 412 1406