Diákmunka - Telefonos piackutató és telefonos operátor - 20964

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1412 Ft/óra
A Bravogroup Rendszerház Kft. egy több mint 30 éves múltú, nyomtatópark kihelyezéssel és üzemeltetéssel foglalkozó magyar tulajdonú vállalat, amely lelkes, tanulni, fejlődni vágyó gyakornokot keres értékesítési területen.

Feladatok:

-A sales csapat napi munkájának a támogatása
-Hideg hívások indítása, ügyfelekkel kapcsolatfelvétel (B2B)– mentor támogatása mellett, a vállalati folyamatok, termékek megismerését és a betanulást követően
-Értékesítési folyamatok és feladatok háttértámogatása, előkészítése
-Hosszú távon saját sales projektek önálló vitele, ügyfélszerzés – a vállalat célja, hogy a gyakornoki idő letelte után munkaviszony keretében tovább folytatódjon a közös munka

Főbb elvárások:

-Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (hallgatói jogviszony)
-Sales attitűd, kiváló kommunikációs készség
-Értékesítés iránt való érdeklődés (aki nem riad vissza a hideg hívásoktól, mer ügyfeleket megkeresni – ehhez megfelelő betanulás, mentorálás biztosított)
-Dinamikus személyiség
-Magabiztos Microsoft Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
-Heti legalább 3 nap vállalása
-Előny a sales, hideg hívások területén megszerzett tapasztalat

Amit ajánlani tudunk:

-Gyakornoki pozíció - célunk, hogy hosszú távon, a gyakorlati idő után is maradjon a vállalatnál a kolléga sales területen
-Nettó 1200 Ft/óra bérezés
-Tanulási, fejlődési lehetőség
-Értékesítési folyamatok (B2B) megismerése egy nagy múltú, magyar vállalatnál
-Rugalmas munkaidő, egyéni megállapodás kérdése (minimum heti 3 nap vállalása)
-Főiskolai képzés esetén gyakornoki státusz és kötelező szakmai gyakorlat teljesítésének igazolása is lehetséges

Bérezés:
1412 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: MŰISZ
Tel.: +36 40 463 463, +36 1 412 1406