Diákmunka - Műszaki rajzoló, szerkesztő - 14478

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1750 Ft/ óra
Budapesti központunk fejlesztő részlegébe keresünk főiskolai/egyetemi hallgatót a minőségellenőrzési csoportba, az ARCHICAD funkcióinak végtesztelésére, legalább heti 20-25 órás, az órarenddel egyeztetett munkavégzésre.

Fiatalos, összetartó csapatunk Téged vár, amennyiben:
•Nappali tagozatos (építész)mérnök hallgató vagy
•Felhasználói szintű ARCHICAD tudással rendelkezel
•Képes vagy pontos, precíz munkavégzésre
•Nyitott vagy az újdonságokra és a tesztelési ismeretek elsajátítására
•Kiváló csapatjátékos vagy
•Kommunikációs szintű angolnyelv tudásod van

Előnyt jelent, ha:
•Ismersz egyéb, elterjedt CAD rendszereket (AutoCAD, Revit)
•Van szoftvertesztelési területen szerzett tapasztalatod
•Perl programozási nyelv iránti érdeklődés

Amiért minket válassz:
•Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
•Inspiráló munkakörnyezet
Bérezés:

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest