Diákmunka -Egyéb műszaki foglalkozású - 11595

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest, IX. kerület
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka)
Bérinformációk
1620 Ft/ óra
A Magyar Telekom Nyrt. részére keresünk műszaki ismeretekkel rendelkező diák-munkatársat hosszútávra, Infrastruktúra, és platform üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátására.

Feladatok:
- technológiai platform ágazatra beérkező igények kiosztása
- változáskezelés adminisztrációja HP Service Manager rendszerben
- szerződések, megrendelések adminisztrációja
- beszerzett hardware-ek és software-ek aktiválása
- jogosultságkezelő (IAM) rendszerben külsős kollégák adminisztrációja, belsős szerepkörök felülvizsgálata, karbantartása
- havi vezetői jelentés készítése az ágazaton adott hónapban történt események alapján
- oktatások szervezése az ágazaton dolgozó kollégák számára
- belsős ügyfél elégedettség mérés

Szükséges ismeretek, elvárások:
- műszaki területen folytatott tanulmányok
- aktív angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
- haladó szintű MS Office (Excel, Word, Power Point) ismeretek
- hatékonyság orientált szemléletmód
- jó áttekintő és – kommunikációs képesség
- dinamika, proaktívitás
Előny, ha rendelkezel Linux, Unix rendszerek üzemeltetése terén szerzett ismeretekkel!

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: MŰISZ
Tel.: +36 40 463 463, +36 1 412 1406
ID: 3784077   Megjelentetés dátuma: 2019.10.10.   Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1620 Ft/ óra