Diákmunka -Telefonos értékesítő - 10537

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka)
Bérinformációk
1250 Ft/óra
Várjuk jó kommunikációs képességgel rendelkező, szakirányú tanulmányokat folytató, dinamikus diákok jelentkezését.

* marketing és kommunikációs terv készítése és végrehajtása
* márkaépítés
* tájékoztató anyagok, prospektusok összeállítása
* weboldalak, Facebook oldalak, blog menedzselése, e-mail kampányok összeállítása (külső segítséggel)
* vásárokon, konferenciákon való részvétel bel- és külföldön
* rendezvények szervezése

* szakirányú egyetemi, főiskolai vagy felsőfokú szakképzésben való részvétel (utolsó vagy utolsó előtti éves)
* online marketing tapasztalat vagy nyitottság ennek megtanulására
* internetes és mobil alkalmazások, Facebook, blog ismerete
* megbízható, precíz, rendszerező, tervező személyiség
* képesség csoportmunkára
* jó fogalmazási készség, precíz helyesírás
* az angol nyelv tárgyalási szintű használata
* Microsoft Office szoftverek magas szintű kezelése
* kiadói, nyomdaipari vagy reklámügynökségi tapasztalat előny, de nem feltétel
* jogosítvány előny

Amit kínálunk:
* jó munkakörülmények
* prémium márkák képviselete
* az angol nyelv napi használata szóban és írásban
* használható gyakorlati tapasztalatok megszerzésének lehetősége
* önálló munkavégzés lehetősége
* cégünk által fizetett továbbképzések (Google, Facebook stb.)
* kapcsolatépítés lehetősége nagyvállalatokkal és állami intézményekkel

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: MŰISZ
Tel.: +36 40 463 463, +36 1 412 1406
ID: 3783829   Megjelentetés dátuma: 2019.10.10.   Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1250 Ft/óra