Diákmunka -Hostess / host - 15056

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest, XIV. kerület
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka)
Bérinformációk
1412 Ft/ óra
HVG Állásbörze 2019 ősz - Staff wanted!

Ráérsz október 2-3-án egész nap az ország legnagyobb karrierrendezvényén dolgozni?

Gyere és jelentkezz!

A feladataid lehetnek:
•Kiállító cégek asszisztenciája
•A kiállítóknak, szervezőknek segítségnyújtás
•A rendezvényre érkezők regisztráltatása, eligazítása
•A programokon résztvevő látogatók regisztrációja, tájékoztatása
•Tanácsadó partnereink segítése
•Ruhatár

Amit mi kérünk:
•NAPPALI TAGOZATOS HALLGATÓI JOGVISZONY (akár passzív féléves is lehetsz)
•Ápolt, csinos megjelenés
•Pontosság, fegyelmezettség, jó munkabírás
•Korábbi hasonló munkatapasztalat
•Előny, de nem feltétel: angol/német társalgási szintű nyelvismeret

Órabér: 1200 Ft nettó / óra

Helyszín: Papp László Sportaréna

Időpont:
2019. október 2. 10:00-19:00
2019. október 3. 10:00- 17:00

Részmunkaidőben (4-6 óra) is van lehetőséged csatlakozni, így ha csak dél előtt érsz rá, akkor sem maradsz le!
Jelentkezésed szeptember 27-ig.

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest
ID: 3767204   Megjelentetés dátuma: 2019.09.19.   Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1412 Ft/ óra