Diákmunka -Egyéb műszaki foglalkozású - 14559

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérinformációk
1200 Ft/ óra
A világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 60 országban, 500 telephelyen összesen 19.700 munkatársat foglalkoztat.
A Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata, a munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Szakmai támogatás nyújtása a szakértői és szabványossági termékvizsgálatoknál
(Háztartási eszközök területen)
-Mérési eredmények, vizsgálati jegyzőkönyvek és jelentések előkészítése angol és/vagy magyar nyelven;
-Telephelyünkön található eszközök rendszerezése, nyilvántartás készítése
-Elektromos vizsgálólabor átalakításában való részvétel
-Adminisztrációs feladatok Excelben és Wordben

Elvárások:
-Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok villamosmérnök vagy gépészmérnök szakon
-Középfokú angol nyelvtudás
-MS Office felhasználó szintű használata
-Alapvető elektrotechnikai ismeretek
-Aktív nappali tagozatos jogviszony
-Feladatokhoz való aktív hozzáállás
-Pontosság, alaposság, megbízhatóság

Amit kínálunk
-Munkaidő: heti 20-25 óra
-Munka időtartama:határozatlan időre
-Munkavégzés helye:Budapest, Váci úti telephely
-Munkába állás kezdete:a pályázat elbírálását követően azonnal
-Bérezés:1 200 Ft/óra (bruttó) – jelenléti ív szerint

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest
ID: 3766870   Megjelentetés dátuma: 2019.09.19.   Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1200 Ft/ óra