Német nyelvű szakmai asszisztens - 14256

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
III. kerület
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Napi feladatok:•Német nyelvű szakmai dokumentáció (szoftver kezelési útmutatók, szakmai cikkek, egyéb marketing anyagok, szórólapok, prospektusok stb.) fordítása angol vagy magyar nyelvről németre.•Szoftver német fordítás karbantartása, nyelvi lektorálása.•Terméktámogatás nyújtása meglévő ügyfeleinknek e-mailen és telefonon keresztül.•Kapcsolattartás németországi ügyfelekkel e-mailen és telefonon keresztül, együttműködésben a cég értékesítési és üzletfejlesztési kollégáival.•Egyéb, német nyelvű tartalmak készítése: narráció oktatóvideókhoz, tartalom közösségi média csatornákra, hírlevelek stb.•A cég által alkalmanként készített online webinar előadásaiban, illetve oktató videóiban való szereplés arccal, hanggal.Elvárások:•Anyanyelvi szintű német nyelvtudás.•Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés.•Precíz, önálló munkavégzés.Ajánlatunk:•A munka elvégzéséhez szükséges képzés és támogatás.•Fiatal csapat, jó hangulatú munkahely.•Egy felelősségteljes munka, amit a magadénak érezhetsz.

Bérinformációk

1700 Ft/óra

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Humán erőforrás és személyzeti tanácsadás

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest
ID: 3692586   Megjelentetés dátuma: 2019.07.12.   Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1700 Ft/óra