Ipar 4.0 gyakornok - 12891

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
X. kerület, Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1200 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:› Kollaboratív robotok telepítésének támogatása› Megfogók (gripperek) tervezése, tesztelése és implementálása› Robotprogramozás,
PLC támogatás› A robot működéséhez szükséges infrastruktúra megtervezése, tesztelése (alapanyag beadók, tárolók stb.)› Mechanikai tervezések Inventor
CAD programban› Ipar 4.0 mérnökök napi munkájának támogatása› Egyéb ipar4.0 technológiákkal kapcsolatos fejlesztések, tesztelések, azok alkalmazása (3D nyomtatás, kiterjesztett valóság stb.)Követelmények:› Gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki tanulmányok (min. BsC másodév, MsC előny)› Nappali tagozatos hallgatói jogviszony› Társalgási szintű angol nyelvismeret előny› AutoCAD szoftverek ismerete
(Inventor előny)›
PLC programozási, Robotprogramozási tapasztalat előny, de nem feltétel› Heti 3,5-5 nap munkavégzés lehetőleg hosszútávon (min. 10-12 hónap)Amit kínálunk: › A legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb szakemberek› Fiatalos vállalati kultúra › Mentori rendszer › Innovatív projektek › Egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv › Versenyképes jövedelem

Megbízó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Humán erőforrás és személyzeti tanácsadás

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1200 Ft/óra