Méröeszközfelügyeleti gyakornok - 12812

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
X. kerület, Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1200 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:› Mérőeszközfelügyelet munkájának segítése a Körponti Minőségbiztosítási Laborban› Adatok, dokumentumok kezelése, rögzítése› Kalibrálási tevékenység megrendelési folyamatának monitorozása› Kalibrálási folyamat helyszíni segítése, felügyelete› Külső partnerek felé történő számlázási folyamat segítése, monitorozása› Bekapcsolódási lehetőség a labor vizsgálati folyamataibaKövetelmények:› folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (műszaki, gépész)› nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony› társalgási szintű angol nyelvtudás› felhasználói szintű
MS Office ismeretek,bármilyen levelezőrendszer ismerete előny
(Outlook, Lotus)› tanulékony, proaktív személyiség› analitikus gondolkodásmód› heti 3-5 nap munkavégzésAmit kínálunk: › a legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb szakemberek› fiatalos vállalati kultúra › mentori rendszer › innovatív projektek› hosszú távú fix álláslehetőség (min.fél éves munkaviszony, kölcsönös megelégedettség esetén hosszabbítás) › egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv

Megbízó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Humán erőforrás és személyzeti tanácsadás

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1200 Ft/óra