Fejlesztőmérnök gyakornok - 12765

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
X. kerület, Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1400 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:› Speciális tesztelési folyamatok megismerése, azok elvégzése elektronikai termékeken, a folyamat dokumentálása› A termékek és tesztgépek megismerése› Új tesztfolyamat ismereteinek elsajátítása, gyakorlati alkalmazása
(Cold Testing Technology)› Teljesítményelemzés minőségügyi, biztonsági és más szempontok alapján, ezek alapján folyamatfejlesztésben való részvétel› Jegyzőkönyv készítése a megfigyelések, mérési eredmények és általános tapasztalatok alapjánKövetelmények:› Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok› Nappali tagozatos hallgatói jogviszony› Magabiztos angol nyelvhasználat szóban és írásban is› Haladó
MS Office ismeretek› Bármilyen labormunkában, tesztelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent!› Megbízhatóság, precizitás, jó kommunikációs készség, analitikus gondolkodásmód› Heti 3-5 nap munkavégzés 6-12 hónapon keresztülAmit kínálunk: › A legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb szakemberek› Egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv› Multinacionális környezet› Hosszú távú fix álláslehetőség

Megbízó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Humán erőforrás és személyzeti tanácsadás

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1400 Ft/óra