Hardware fejlesztő gyakornok - 12248

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
X. kerület, Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1400 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:› speciális adatgyűjtő hardver és szoftver fejlesztés› national instruments adatgyűjtő programozásaKövetelmények:› folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (mechatronika vagy villamosmérnök)› stabil, középfokú angol nyelvtudás (német előny)› Windows rendszer,
MS Office stabil felhasználói szintű ismerete› Az alábbi pgramozási nyelvek egyikének ismerete:C, C++, C#,
CVI›
.NET keretrendszer ismerete› elektronikai ismeretek›
HARDWARE tervezésben minimális tapasztalat› heti 3 nap munkavégzés minimum fél éven keresztülAmit kínálunk:› szakdolgozat írási lehetőség › a legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb szakemberek › mentori rendszer › innovatív projektek› hosszú távú fix álláslehetőség › egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv › versenyképes jövedelem (br. 1400 ft/óra) › multinacionális környezet

Megbízó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Humán erőforrás és személyzeti tanácsadás

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1400 Ft/óra