Környezet- és munkavédelmi gyakornok - 12117

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
XI. kerület, Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
941 Ft/ óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK:A környezet- és munkavédelmi koordinátor munkájának támogatása úgymint:· Vállalati környezetvédelmi adatok gyűjtése és feldolgozása·Tematikus vállalati programok, események, kampányok szervezésének segítése· Beszerzések lebonyolítása céges autóvalELVÁRÁSOK• Jó kommunikációs képesség angol nyelven szóban és írásban • Aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony, minimum 1 évig (2 év előnyben)• B kategóriás jogosítvány • Heti minimum 20 órás munkavégzés• Az
MS Office eszközök
(Word, Excel, PowerPoint) és az Adobe Photoshop (vagy
GIMP) ismerete• Proaktivitás• Jó kommunikációs készség• Lelkes, motivált és kreatív személyiség• A jó analitikus képesség előnyt jelentAMIT
AJÁNLUNK•Versenyképes fizetés•Lendületes, multinacionális és multikultúrális környezet•Fiatalos, inspiratív szakértői team• Előreléspési lehetőség

Megbízó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Humán erőforrás és személyzeti tanácsadás

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   941 Ft/ óra