Hétvégi LEGO Hostess feladatok - 12089

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
XI. kerület, Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1000 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Host-hostess:
LEGO rendezvényen beöltözött figura.2018 március hétvégék. 10.00 – 18.00 Budapesten és a lenti helyszíneken, bevásárlóközpontokban Lego rendezvényen kell beöltözni.Auchan Dunakeszi (2120 Dunakeszi, Nádas utca 6.)Auchan Budaörs (2040 Budaörs, Sport u. 2-4.)Auchan Soroksár (1239 Budapest, Bevásárló u. 2)Auchan Maglód (2234 Maglód, Eszterházy János u. 4)Lego Store Westend (1062 Budapest, Váci út 3.)Lego Store Allee (1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.)Régió játékbolt, Aréna Plaza (1087 Budapest, Kerepesi út 9.)

Megbízó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Humán erőforrás és személyzeti tanácsadás

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000 Ft/óra