HR gyakornok - 11908

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Érd, Turul u.
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1000 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok: - a
HR osztály adminisztratív támogatása- napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal Elvárások: - folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok
(HR szak előnyt jelent)- társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás- felhasználói szintű
MS Office ismeretek

Megbízó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Humán erőforrás és személyzeti tanácsadás

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000 Ft/óra