Üzleti elemző/Business analyst - 9810

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
XIII. kerület, Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1300 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok: •banki informatikai rendszer részletes üzleti specifikációjának összeállítása;•banki informatikai rendszerhez kapcsolódó üzleti modellezés, a szoftverrel támogatni kívánt banki folyamatok elemzése;•logikai rendszerterv elkészítése, illetve üzleti szempontból történő véleményezése;•banki informatikai alkalmazás felhasználói, üzleti tesztelése;•a tesztelések során felmerült hibák jelentése a fejlesztőknek, illetve a hibajavítások ellenőrzése, a rendszer üzleti dokumentációinak, felhasználói szintű leírásainak elkészítése.Elvárások:•az ideális pályázónk érdeklődik az informatika iránt, és motivált abban, hogy szakmai mentor programunk segítségével elsajátítsa a szükséges szoftvertervezési ismereteket;•gazdasági területen szerzett diploma/ folyamatban lévő tanulmányok (heti min. 30 óra vállalása szükséges);•közép/ felsőfokú stabil angolnyelv-tudás (szóban és írásban);•konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek;•belső motiváció, csapatban gondolkodás;•utazási hajlandóság.Előnyök:•1-2 év banki környezetben szerzett szakmai tapasztalat;•1-2 év rendszerszervezői, üzleti elemzői szakmai tapasztalat.Amit nyújtunk:•nemzetközi banki projekteken folyamatos szakmai fejlődés;•konstruktív vállalati kultúra, egymást segítő összetartó közösség;•versenyképes juttatási csomag; széleskörűen választható cafeteria;•előmeneteli lehetőség;•rendszeres csapatprogramok, közösségi események;•telefon előfizetés;•sportolási lehetőségek.

Megbízó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Humán erőforrás és személyzeti tanácsadás

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1300 Ft/óra