HR gyakornok - 12578

MŰISZ Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
X. kerület, Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
1000 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:› szellemi toborzásban és kiválasztásban való aktív részvétel› önéletrajz adatbázis kezelése› jelöltek telefonos megkeresése, telefonos interjúk készítése› interjúk, megbeszélések megszervezése› napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció› dolgozói ajánlási rendszer támogatása, riportok, kimutatások készítése Excel-ben› folyamatban lévő Employer Branding és Recruitment projektek támogatása› HR csapatot érintő egyéb ad-hoc feladatok ellátásaKövetelmények:› folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok HR vagy gazdasági szakirányon› nappali tagozatos hallgatói jogviszony, minimum heti 25 óra munkavégzés vállalása› MS Office felhasználói szintű ismerete› középfokú aktív angol nyelvtudás› kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség› nyitott, érdeklődő hozzáállás› precíz, pontos munkavégzés› önállóság, rugalmasság és határozottságAmit kínálunk: › interjúztatási tapasztalatszerzés, best practice-ek elsajátítása› toborzás teljes folyamatának nyomon követése› változatos munkakör› kiváló tapasztalatszerzési-, fejlődési lehetőség egy nemzetközi nagyvállalat HR osztályán› rugalmas munkarend› fiatalos, vidám csapat, barátságos munkahelyi légkör› stabil, multinacionális cég, hosszú távú munkalehetőség

Megbízó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Humán erőforrás és személyzeti tanácsadás

A cég címe

Szent István körút 24.
1137 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: MŰISZ
Tel.: +36 40 463 463, +36 1 412 1406
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.