Projekt Asszisztens

MS International Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Phantom Shopping folyamatosan bővülő csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok, amik Rád várnak:
- Projektekben való aktív részvétel
- Online kérdőívek ellenőrzése
- Kapcsolattartás a próbavásárlókkal (e-mailen, telefonon)
- Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Miért legyél a csapatunk része?
- Izgalmas, kihívást jelentő feladatok várnak Rád
- Egy fiatalos csapat tagja lehetsz
- Havi egy nap csapat-építünk, de a hónap többi részében is sok játék vár Rád
- Modern irodai környezetben dolgozhatsz (Xbox, Kinect, csocsó, szauna)
- Ha van rá ambíciód, nálunk biztosan előre tudsz lépni

Te vagy számunkra az ideális jelentkező, ha:
- Felhasználói szinten tudod kezelni az MS Office-t
- Tudsz csapatban dolgozni
- Nem okoz gondot a határidők tartása
- Jó kommunikációs készséggel rendelkezel

Amit előnyben részesítünk:
- Angol nyelvtudás
- Call center-es tapasztalat

Tapasztalat nem szükséges, a szakma minden apró részletét megtanítjuk Neked!

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha úgy érzed, tudnál velünk dolgozni, küldd el az önéletrajzodat nettó bérigényed megjelölésével a következő e-mail címre: hr@phantomshopping.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség