Senior vezető projekt mérnök (közmű terület)

Morgan Sindall Professional Services AG

A munkavégzés helye
Németország, Ausztria, Svájc (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Aktív részvétel a cél-és vevőorinteált tervezésben, a projektek koncepciójának kidolgozásában és végrehajtásában.
Bízunk benne, hogy örömödre szolgál majd, az ehhez szükséges csapat összeállítása és vezetése is!

A feladataid lesznek továbbá :
    - Szakmai csapat vezetése (víz és csatornázásiművek, úgymint a szennyvíz / légszennyezés), amennyiben szükséges, egy lokális szakmai csapat felépítése
    - Ajánlatkészítés az összes fázis tekintetében
    - Az energia és közműellátás koncepciójának kivitelezése és átalakítása, ezen kívül hulladékszállítás és újrahasznosítás
    - Szakmailag megfelelő tervezés és projektmenedzsment a határidő betartásával a folyamat peremterületein
    - Az összes projektfázis kidolgozása a koncepciótól az alap- és részletgazdálkodáson át az üzembe helyezésig és a minősítésig
    - Határidők ütemezése, költségvetés ellenőrzése, biztonsági felülvizsgálat, építési felügyelet és üzembe helyezés a teljes közüzemi ágazatban

Ezen kívül felelősséget vállalsz majd a megbízások lebonyolításáért a biztonsági és minőségi előírások figyelembe vételével a közművek területén.
A feladatok sikeres teljesítéséhez egy több szakágazatban tevékenykedő csapatban fogsz dolgozni, szorosan együttműködve a többi szakterület osztályaival.

Cégünknél érdekes szakmai és személyes kihívások várnak Rád! Aktívan részt vehetsz majd a felelősségi köröd kialakításában is! Itt a lehetőség, hogy egy sokoldalú vállalatnál egy motivált csapattal szakmailag és személyesen is továbbfejlődj!

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezéshez kérjük kattints az alábbi linkre:

Várjuk pályázatod!

Nem megfelelő számodra a munkakör, vagy csak szeretnél még többet megtudni rólunk? Itt találsz további információkat:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Befejezett technikai tanulmányok

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) és Német nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

    - Pozitív hozzáállás a munkakörhöz és a csapathoz
    - Az aktuális szabványok és az elterjedt előírások ismerete a gyógyszeripari ágazatban (cGMP stb.)
    - Alapos tájékozottság a gyógyszer-/és vegyipari rendszerek, valamint a közműrellátás tervezésében
    - Készenlét esetleges utazás esetén (Németország-Ausztria-Svájc régióban)
    - Francia nyelvismeret előnyt jelent

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A konzultációtól a virtuális tervezésen át a folyamattervezésig, illetve az eszköz életciklus-menedzsmentig – A Morgan Sindall egy multidiszciplináris szolgáltatást nyújtó, nagymúltú vállalat számos mérnöki szakterületen.

Magas sűrűségű perfúziós technológia, folyamatos gyártás vagy egyszer használatos technológia - mint a gyógyszeripar, a biotechnológia, a medtech, a finom vegyszerek és az energiaipar szakemberei, az iparágon átívelő tudással rendelkezünk, és egy kéz alatt nyújtunk egyedi megoldásokat ügyfeleinknek.

Széleskörű kompetenciánknak köszönhetően képesek vagyunk megoldásokat kínálni több mérnöki ágazat területén is. Ez tesz minket hatékonnyá és egyben rugalmassá.
Emellett folyamatosan dolgozunk annak érdekében, hogy bővítsük szaktudásunkat, és elsőként értesüljünk a tudomány és az ipar trendjeiről.

A Morgan Sindall tökéletes szállítási filozófiája: a tökéletes mérnöki megoldások és a professzionális projektfolyamatok véghezvitele, legyen szó megvalósíthatósági tanulmányokról vagy a termelési létesítmények üzembe helyezéséről. Ezzel cégünk a Németország-Ausztria-Svájc régióban számos ismert vállalat mérnöki partnere lett.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Badenstrasse, 3
4057 Basel
Svájc