Operátor

Morgan Advanced Materials Ltd.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Morgan Advanced Materials Ltd egy több mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk kollégát X. kerületi munkahelyre.

Operátor

Főbb feladatok, munkák:
Mozdonyokra és villamosokra kerülő áramszedők gyártása lesz a feladatod:
- az alapanyag homok- és fémszórása,
- a munkadarabok méretre vágása, ragasztása, fúrása, polírozása, hőkezelése és tesztelése,
- forrasztási műveletek végzése különböző technológia segítségével
- majd összeszerelése és csomagolása.
Mindezt műszaki rajzok alapján, tolómérő segítségével, kézi műveletekkel és mechanikus gépeken.
Ne aggódj, ha az alapok megvannak, minden mást megtanítunk!

Egyéb béren kívüli juttatások

Akkor vagyunk számodra jó választás, ha Te is hosszú távon gondolkozol, ha fontos neked a bejelentett munkahely, hogy megbecsüljenek, és hogy biztonságos munkakörülmények között dolgozhass!
KÖKI Terminál és a Telephelyünk között céges busz közlekedik!

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
1106 Budapest, Csillagvirág u. 7.

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgó bér, étkezési jegy, szakmai tréningek

Jelentkezni az alábbi emailcímen lehetséges: [email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

Ha nem zavar, hogy koszos lesz a kezed!
Forrasztási és/vagy hegesztői tapasztalattal rendelkezel
Dolgoztál már: fúró, maró, csiszoló, köszörű, eszterga, fűrészgépeken
Tudod milyen egy termelőüzem tempója!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Jól tudsz műszaki rajzot olvasni és ügyes a kezed.
Ha azt mondom tolómérő, azt mondod, hogy subler!
Ha tanultad valamelyiket: lakatos, lágyforrasztás, mechanikai műszerész, stb.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Morgan Advanced Materials Ltd egy több mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

A cég címe