Práce v Německu pro Svářeče a Zámečníky!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo
Termín nástupu
Okamžitý
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2400€ Netto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podle Vašeho zaměření a zkušeností Vám bude nabídnuta konkrétní pracovní nabídka!

• Svařování metodami MIG MAG, TIG / WIG, Elektroda, Autogen
• Obecné svářečské práce (svařování plechů nebo trubek, ocelových konstrukcí, schodů, zábradlí apod.)
• Zámečnické práce (montáže, broušení, ohýbaní, příprava, vrtání apod.)
–práce podle technického nákresu

!NĚMČINA na komunikativní úrovni - na pracovišti je potřeba se domluvit !

- dlouhodobá spolupráce
- ubytování zajištěné v blízkosti pracoviště
- německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
- nadtarifní hodinová mzda
- diety od 50€ do 65€ za každý odpracovaný den včetně sobot (záleží na zkušenostech a úrovni němčiny)
- týdenní zálohy
- příplatky za neděle a svátky, Vánoční a rekreační bonusy
- denní podpora v rodném jazyce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta hledáme pracovníky pro všechny profese v řemeslné oblasti a to na území celého Německa!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

-minimálně základní znalosti německého jazyka
-základní/střední znalosti polského, maďarského nebo anglického jazyka výhodou
-certifikáty, pokud mate (s platnými certifikáty se zvyšuje i mzdové ohodnoceni)
-řidičský průkaz sk. B a automobil výhodou

Im Sonnenschein 5
76467 Bietigheim
Německo

Kontakt

ID: 3940775  Megjelentetés dátuma: 2020.09.28.