2 200 - 3 200 EUR

Svářeči / zámečníci do Německa s atraktivní mzdou TIG MAG MIG

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo
Termín nástupu
dle dohody
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

– svařování různými metodami (MIG MAG, TIG / WIG, E nebo Autogen)
– obecné svářečske práce
- zamecnicke prace
– práce podle technického nákresu

Na základě Vašeho zájmu Vám budeme nabídnuta konkrétní pracovní pozice dle potřeby našich klientů.

Informace o mzde

dohodou, min vzdy: 50-70 euro denni diety +10,50-12 Euro/hodina

– Atraktivní plat, z finančního hlediska přistupujeme k zaměstnancům individuálně a to v závislosti na kvalifikaci a odborné praxi, stejně jako na úrovni jazykové dovednosti.
– Německa pracovní smlouva na dobu neurčitou
– Možnost výběru záloh
– Placené příspěvky na zdravotní pojištění / odchod do důchodu
– Vánoční a rekreační bonusy
– Příplatky za přesčasy a svátky
– Placené dovolené
– Zázemí zavedené společnosti
- ZABEZPEČUJEME UBYTOVÁNÍ v blízkosti pracoviště

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Konkretni nabidka pracovni pozice je prizpusobena vasim zkusenostem a pozadavkum.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

svářečství

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Polský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Požadujeme:
· Prokazatelná praxe v obdobné pozici
· Samostatnost a spolehlivost
. komunikativní znalost německého jazyka, minimalne A1
(vyhodou znalost alespon jednoho z cizich jazyků - němčina, polština, angličtina, maďarština, ruština atd. )
. certifikaty, pokud mate (s platnymi certifikaty se zvysuje i mzdove ohodnoceni)
· Odpovědnost k termínům, postupům, k zákazníkovi
· Řidičský průkaz sk. B a automobil vyhodou
· Pozitivní poměr k prováděné práci a loajalitu k firmě
· Schopnost jemné práce, zručnost, spolehlivost, důvěra
· Trestní bezúhonnost

Im Sonnenschein 5
76467 Bietigheim
Německo
ID: 3545748   Megjelentetés dátuma: 2019.05.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   dohodou, min vzdy: 50-70 euro denni diety +10,50-12 Euro/hodina