Hegesztöket keresünk Németországba! (2000-2500€ netto)

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG egy fiatal, innovatív, céltudatos, családi vállalkozás, mely regionális ill. országos szinten működik.

Megbízható hegesztöket (E, A, MAG, MIG, WIG) keresünk Németország területére, akár azonnali kezdéssel. (Bayern, Baden-Württemberg)

Amit kínálunk

- határozatlan idejü német munkaszerzödés, német bejelentés
- hosszútávú együttmüködés
- fizetés minden hónap 15-ig
- versenyképes órabér és napidíj (2000-2500€ netto)
- heti elölegfizetés
- szállásfoglalás, igény szerint megelölegezzük a szállásköltséget
- karácsonyi- és szabadságpénz
- biztosítás az AOK betegbiztosítónál
- 24 nap fizetett szabadság
- munkavédelmi ruházatot is biztosítunk
- a németül nem beszelö kollégak mellé tudunk biztositani egy kollégát, aki beszél németül

Feladatok

- fém alkotóelemek hegesztése
- különbözö hegesztési eljárások ismerete
- esetleges lakatosmunkák, utólagos megmunkálások
- hegesztési rajzok olvasása, értelmezése elönyt jelent

Elvárások

- szakirányú végzettség
- szakmai tapasztalat
- érvényes minösítés elöny, de nem feltétel
- német nyelvtudás és saját autó elöny, de nem feltétel

Amennyiben felkeltettük az érdeklödését, kérjük küldje el nekünk a szakmai önéletrajzát, az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva!

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

A Mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG egy fiatal, innovatív, céltudatos, családi vállalkozás, mely regionális ill. országos szinten működik.
Cégünk személyes, megbízható és elkötelezett a modern szolgáltatás mellett.
A 2006-os SCC-előírásoknak megfelelően biztonsági, egészségügyi és környezetvédelmi minősítéssel rendelkezik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Im Sonnenschein 5
76467 Bietigheim
Németország