Lektor zábavno-vzdelávacích programov pre MŠ a ZŠ

Mobilné planetárium

Miesto práce
Boleraz 434, PSČ 91908, Bratislava, Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
900-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novej pobočky Mobilného planetária hľadáme nového kolegu. Tento kolega bude súčasťou unikátneho projektu, ktorý využíva mobilné nafukovacie stany, ktoré sú využívané za účelom projekcie, ako v klasickom planetáriu. V tomto planetáriu deťom materských a základných škôl vysvetľujeme fungovanie vesmíru a snažíme sa ich nadchnúť pre štúdium technických odborov.
1. pricestovanie na miesto projekcie (najčastejšie telocvičňa základnej školy) 2. príprava projekčnej techniky (technicky nenáročná – cca 30 min.) 3. organizácia prichádzajúcich skupín a až hodinový program s kombináciou

interaktívneho výkladu ,filmov, ukážok 4. vyúčtovanie s objednávateľom 5. cesta domov a následný report z akcie

Kalendáre akcií sú vždy v priebehu roka takmer plné !

Ponúkame prácu na každý deň. (možná i kombinácia uchádzačov o pozíciu)

- Netradičná, zábavná kreatívna práca, ktorá Vás jednoducho musí baviť. :-) - Veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie, ktoré môže samozrejme rásť s kvalitou odvedenej práce. - Práca v odvetví, ktoré má zmysel. - Cestovanie po regióne

Informácie o výberovom konaní

NEVYHNUTNÝ JE VLASTNÝ AUTOMOBIL.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.1.2018 (még 26 nap van hátra)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Český jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Jednoduché účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- komunikatívnosť - pozitívny prístup -
milé a reprezentatívne vystupovanie -
záujem o vesmír a prírodné vedy -
túžba sa neustále učiť novým veciam -
kreativita a vtip sú veľkým plusom

Boleraz 434
91 908 Boleraz
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Jan Spratek
Tel.: +420 777 732 561 alebo 0919 191 035
E-mail: poslať životopis
ID: 3255157   Megjelentetés dátuma: 2017.11.28.