Marketing asszisztens

Mobilker Team Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• rendezvények megszervezésében való részvétel
• rendezvényekhez kapcsolódó marketing kampányokban való részvétel
• hirdetés, kampányok előkészítése (online és offline)
• PR- és kommunikációs feladatok ellátása
• kreatív ötletelésben való részvétel
• social media felületek karbantartása
• marketing adatbázisok karbantartása
• sajtóval való kapcsolattartás
• sajtófigyelés
• piackutatás
• partnerekkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás (grafikus, webfejlesztő, fotós)
• kimutatások készítése
• a marketing vezető munkájának napi szintű támogatása

Egyéb béren kívüli juttatások

• versenyképes fizetés
• változatos munkák
• fiatalos, tapasztalt csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben szeretnél egy dinamikusan fejlődő, rendezvényeket szervező cég csapatának tagja lenni, szereted a változatos és izgalmas munkákat, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet fizetési igény megjelölésével az info@mountevent.hu e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Marketing és/vagy kommunikációs szakirányú végzettség

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó
Microsoft PowerPoint - haladó
Adobe Photoshop - haladó

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK:
• marketing területen szerzett tapasztalat
• PR/kommunikációs területen szerzett tapasztalat
• rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat
• terhelhetőség
• alap grafikusi készségek
• Photoshop, Acrobat Reader programok ismerete

ELŐNYÖK:
• marketing és/vagy kommunikációs szakirányú végzettség
• kiváló kommunikációskészség
• kiváló szervező képesség
• kreatív gondolkodás
• social media felületek kezelésében való jártasság
• MS Office programok ismerete
• rendszerező képesség
• pozitív gondolkodás
• csapatszellem
• rugalmasság
• angol, német nyelv előny
• jogosítvány és saját autó használata előny, de nem elvárás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Mobilker Team Kft több mint 20 éve kiemelt üzleti partnere a Magyar Telekom NYRT leányvállalatainak az észak-magyarországi régióban és Pest megyében. Fő profilja a személyes értékesítés és szervezetfejlesztés, új és meglévő értékesítők, üzletkötők képzése, vezetőfejlesztés és menedzselés, karrierutak kijelölése és támogatása. Tevékenysége során a lakossági és az üzleti szegmensben kiemelten figyel a kölcsönösen előnyös és hiteles üzleti magatartásra az ügyfélkontaktok során.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Meggyesalja utca 4.
3530 Miskolc