Értékesítési képviselő

Mobile Sales Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mobile Sales Kft. Vodafone Viszonteladó Partner cég keres, tapasztalattal rendelkező
Értékesítési képviselőt

RÁD VÁRUNK AMENNYIBEN:
• Érdekel a mobilkommunikáció izgalmas, dinamikus világa
• Naprakész vagy az mobiltelefon piac újdonságaival
• Szívesen szólítasz meg és szerzel új ügyfeleket
• Mindened az értékesítés
• Kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged
• Sikeredet megnyerő és nyitott személyiségednek köszönheted

Ha a fentieket magadra vonatkozóan igaznak találod, és megfelelsz az alábbi feltételeknek, az értékesítői csapatunk csak rád vár!

FŐBB FELADATOK:
• Termékeink és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások aktív értékesítése kizárólag a kis- és középvállalkozói szegmens részére
• Partnerkapcsolatok ápolása, új potenciális ügyfelek felkeresése
• Egyéni ajánlatok kidolgozása, értékesítése
• Folyamatos ügyfélkezelés
• Az elvárt értékesítési minőség biztosítása
• Havi célszámok teljesítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• Minimum 2éves értékesítői tapasztalat
• Jó tárgyaló és prezentációs készség
• Következetes és kitartó személyiség
• Készségszintű számítógépes ismeretek
• Minimum középfokú végzettség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

• Megfelelő, aktív kapcsolatrendszer a kis- és középvállalkozói szegmensben
• Telekommunikációs vagy pénzügyi szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
• "B" kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:
• Stabil, nemzetközi háttér
• Kezdés előtti szakmai tréning
• Alapbéren felüli értékesítői juttatási csomag
• Mobiltelefon, notebook
• Fiatalos, jó hangulatú környezet

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a [email protected] email címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

- Budapest