Értékesítési képviselő

Mobile Sales Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mobile Sales Kft. Vodafone Viszonteladó Partner cég keres, tapasztalattal rendelkező
Értékesítési képviselőt
Mobile Sales Kft. Vodafone Viszonteladó Partner cég keres,
tapasztalattal rendelkező

RÁD VÁRUNK AMENNYIBEN:
• Érdekel a mobilkommunikáció izgalmas, dinamikus világa
• Naprakész vagy az mobiltelefon piac újdonságaival
• Szívesen szólítasz meg és szerzel új ügyfeleket
• Mindened az értékesítés
• Kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged
• Sikeredet megnyerő és nyitott személyiségednek köszönheted

Ha a fentieket magadra vonatkozóan igaznak találod, és megfelelsz az alábbi feltételeknek, az értékesítői csapatunk csak rád vár!

FŐBB FELADATOK:
• Termékeink és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások aktív értékesítése kizárólag a kis- és középvállalkozói szegmens részére
• Partnerkapcsolatok ápolása, új potenciális ügyfelek felkeresése
• Egyéni ajánlatok kidolgozása, értékesítése
• Folyamatos ügyfélkezelés
• Az elvárt értékesítési minőség biztosítása
• Havi célszámok teljesítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• Minimum 2éves értékesítői tapasztalat
• Jó tárgyaló és prezentációs készség
• Következetes és kitartó személyiség
• Készségszintű számítógépes ismeretek
• Minimum középfokú végzettség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

• Megfelelő, aktív kapcsolatrendszer a kis- és középvállalkozói szegmensben
• Telekommunikációs vagy pénzügyi szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
• "B" kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:
• Stabil, nemzetközi háttér
• Kezdés előtti szakmai tréning
• Alapbéren felüli értékesítői juttatási csomag
• Mobiltelefon, notebook
• Fiatalos, jó hangulatú környezet

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a [email protected] email címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

- Budapest