Adminisztrátor (német nyelven)

MKM Üveg Design Stúdió Kft.

A munkavégzés helye
Jászberényi u. 47/C, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Leendő munkatársunk főbb feladatai lesznek:
- Külföldi/belföldi partnerekkel való kapcsolattartás (német nyelv napi szintű használata szükséges szóban és írásban egyaránt)
- Megrendelések felvétele, belső termelésirányítási rendszerben való rögzítése
- Megrendelések alapján, gyártási munkalap elkészítése és leadása az üzemnek
- Rendelések alkalom szerinti nyomon követése
- Elszámolások készítése

Egyéb béren kívüli juttatások

Mobiltelefon, modern munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény megjelölésével a balog.petra@mkmuveg.hu e-mail címre várjuk.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.03.14. (még 20 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

A munkakör betöltéséhez aktív, társalgási szintű német nyelvtudás és haladó szintű Microsoft Office programok ismerete feltétel!

Műszaki végzettség és műszaki rajz ismeret előnyt jelent.

Önálló munkavégzeés
Precizitás
Jó kommunikációs képesség
Alkalmazkodóképesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az MKM Üveg Design Stúdió Kft. 2010-ben alakult Budapesten, ami mára közel 40 fővel üzemel. Vállalkozásunk a sokéves szakmai tapasztalatnak, a korszerű gépparknak és a folyamatosan bővülő kapcsolatrendszernek köszönhetően az üvegipar meghatározó szereplőjévé vált.   Cégünk a síküveg megmunkálás területén modern és a mindenkori trendeknek megfelelő technológiát kínál, kül- és beltéri üvegszerkezetek, dekorációs üvegek gyártására, beépítésére. Célunk, hogy a klasszikus és az exkluzív üvegtermékeink népszerűsítésével a magyar és a nemzetközi piacon is elismerést szerezzünk.

A cég címe

Jászberényi u. 47/C
1106 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Balog Petra
Tel.: +36706363392
E-mail: Küldje el önéletrajzát