Adminisztrátor (német nyelven)

MKM Üveg Design Stúdió Kft.

A munkavégzés helye
Jászberényi u. 47/C, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Kérjük, hogy nettó fizetési igényét a jelentkezéskor tüntesse fel!

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Leendő munkatársunk főbb feladatai lesznek:
- Külföldi/belföldi partnerekkel való kapcsolattartás (német nyelv ismerete előny!)
- Megrendelések felvétele, belső termelésirányítási rendszerben való rögzítése
- Megrendelések alapján, gyártási munkalap elkészítése és leadása az üzemnek
- Rendelések alkalom szerinti nyomon követése
- Elszámolások készítése

Egyéb béren kívüli juttatások

Mobiltelefon, modern munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény megjelölésével a balog.petra@mkmuveg.hu e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

A munkakör betöltéséhez aktív, társalgási szintű német nyelvtudás előnyt jelent.

A napi munkavégzéshez haladó szintű Microsoft Office programok ismerete feltétel.

Műszaki végzettség és műszaki rajz ismeret előnyt jelent.

Önálló munkavégzés
Precizitás
Jó kommunikációs képesség
Alkalmazkodóképesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az MKM Üveg Design Stúdió Kft. 2010-ben alakult Budapesten, ami mára több, mint 40 fővel üzemel. Vállalkozásunk a sokéves szakmai tapasztalatnak, a korszerű gépparknak és a folyamatosan bővülő kapcsolatrendszernek köszönhetően az üvegipar meghatározó szereplőjévé vált.   Cégünk a síküveg megmunkálás területén modern és a mindenkori trendeknek megfelelő technológiát kínál, kül- és beltéri üvegszerkezetek, dekorációs üvegek gyártására, beépítésére. Célunk, hogy a klasszikus és az exkluzív üvegtermékeink népszerűsítésével a magyar és a nemzetközi piacon is elismerést szerezzünk.

A cég címe

Jászberényi u. 47/C
1106 Budapest
ID: 3276669   Megjelentetés dátuma: 2018.04.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Kérjük, hogy nettó fizetési igényét a jelentkezéskor tüntesse fel!