Női szabó (Ref.sz.: M117201801SZ)

MISSQ Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Ferenc tér 10., Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
220000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A MISSQ márkaként a hazai divatipar meghatározó trendje, mindig a legújabb trendek, irányzatok szerint, hetente megújuló árukészlettel, az egyediség-minőség-igényesség hármas egységében kínáljunk divatcikkeinket.

Megbízónk budapesti varrodájába keressük kiválóan dolgozó női szabót, szabászt.

A női divatruházat szabászatához igen lényeges az alapos anyagismeret (pamut, selyem, viszkóz, yersey, stb.) és a kardkéses és körkéses szabászgép gyakorlott használata. Ezért előnyben részesítjük azokat a pályázókat, akik aktív szabászati gyakorlattal rendelkeznek!

Főbb feladatok:
Előkészíti a felsőruházati termék sorozatgyártását, melynek során:
• Felfektetési rajzot készít
• Terítékrajzot készít
• Alapanyag és kellékkalkulációt készít, anyaghányadot számol
• Ellenőrzi az alap, kellékanyagokat
• Meghatározza a műveleti sorrendet az egyedi termékkészítés során
• Együttműködik a kisegítő szabász munkatársával

Amit kínálunk:
• Határozatlan munkaszerződés
• Heti kifizetés, órabér alapú (A fizetés próbaidő alatt kb. havi nettó 150.000 Ft)
• Munkaidő: H-P: 07-16:00; Szombat: 07-14:00
• Vidám, lelkes csapat
• Támogató vezetés, családias hangulat

Készségek és személyes tulajdonságok:
• Elvárt szakmai tapasztalat 2 év
• Gyakorlatias feladatértelmezés
• Döntésképesség
• Pontosság
• Precizitás
• Kézügyesség
• Önállóság
• Önellenőrzés, kontroll
• Irányíthatóság
• Körültekintés, elővigyázatosság

Munkavégzés helye: 1094 Budapest

Várjuk a szabó gyakorlattal rendelkező pályázók jelentkezését a MISSQ női szabó pozíciójára!
Kérjük, szakmai önéletrajzát és kísérő levelét e-mailben küldje el részünkre, az allas@alitera.hu címre.

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.02.24. (még 6 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak

szabászat, női szabó

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Divatruházat tervezése, gyártása és forgalmazása, kis és nagykereskedelem.

A cég címe

Külsős tanácsadó - ALITERA Ügyfélkapcsolati Kft.
Nemes u. 111.
1188 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Katona Erzsébet
E-mail: Küldje el önéletrajzát