Állategészség őr

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
Miskolc, Fonoda u.
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
• Az állatokat az előírásoknak megfelelően gondozza, eteti és itatja, naponként takarít és fertőtleníti az állattartó helyeket
• Tisztán tartja a rábízott épület- és épületrészt
• Figyelemmel kíséri a gondozására bízott állatokat, és a kiemelt megfigyelés alatt álló állatokról beszámol a telepvezetőnek
• Elvégzi a város közterületein található kóbor állatok befogását, és az elhullott állati tetemek begyűjtését
• A bekerülő állatokat elhelyezi utasításnak megfelelően, valamint naplót vezet az állatok begyűjtéséről
• Megbízás alapján időszakosan, vezeti a telep szállítójárművét
• Az állatorvosi kezelés alatt állatoknál az állatorvos utasításai szerint jár el, illetve segít az állatorvosi ellátás során
• Részt vesz az elhelyezett állatok új gazdához történő közvetítésben
• Az érvényben lévő Állategészségügyi telep díjtáblázata alapján készpénzfizetési számlát állít ki, mellyel elszámolni köteles

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk:
• Stabil háttér
• Felelősségteljes munkakör
• Béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés helye:
Miskolci Állategészségügyi Telep
Miskolc, Fonoda u. 3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az [email protected] e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. október 10.-ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:
• Középfokú iskolai végzettség
• Állatok gondozásával kapcsolatos előzetesen szerzett gyakorlat
• B kategóriás jogosítvány előnyt jelent
• Kiváló problémafelismerő és megoldó készség
• Kreatív, önálló munkavégzés
• Terhelhetőség
• Felelősségteljes munkavégzés
• Kiváló együttműködési és kommunikációs készség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe