HR Ügyintéző

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding vállalatcsoport Miskolc város gazdasági életének meghatározó szereplője, a város egyik legnagyobb foglalkoztatója. A vállalatcsoport tulajdonosa, a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
• Részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatok támogatásában
• Munkaügyi adminisztráció (a munkavállalói be-és kiléptetések ügyintézése)
• Munkáltatói igazolások (munkaviszony, kereset igazolások) elkészítése
• A munkavállalói személyi anyagok nyilvántartása, dokumentumok szkennelése, lefűzése
• Dolgozói kafetéria nyilatkozatozás és dokumentálásában történő támogatás
• TB nyilvántartások összegyűjtése, továbbítása és adatszolgáltatás
• Közfoglalkoztatással és egyszerűsített foglalkoztatással kapcsolatos feladatok ellátása
• Igénynek megfelelően listák, kimutatások, statisztikai jelentések készítése
• Bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése
• A tagvállalatoknál ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
• A munkaügyi és a személyügyi folyamatokban való aktív részvétel
• Egyéb HR adminisztratív feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Munkahely a belváros szívében
• Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:

Miskolc.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. szeptember 30-ig

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

• Középfokú végzettség
• Minimum 2 év HR területen szerzett tapasztalat
• Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
• NEXON humánügyviteli rendszer ismerete előny
• Precizitás
• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe