Pénzügyi munkatárs

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt. Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője, munkatársat keress az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

• Szolgáltatási és értékesítési tevékenységre vonatkozó, kimenő számlák készítése.
• Szolgáltatói számlák tartalmi és formai ellenőrzése- a szerződés feltételeknek és jogszabályoknak történő megfeleltetés érdekében.
• A szállítói számlák igazoltatása, a megrendelések, teljesítésigazolások és kapcsolódó bizonylatok ellenőrzése.
• Szerződés nyilvántartás vezetése, folyamatos karbantartása, rendszeresen ismétlődő számlázások teljességének ellenőrzése
• Heti- havi likvidtervek összeállításában való részvétel.
• Pénzügyi kötelességek, szállítói számlák esedékességének figyelése, utalási csomagterv összeállítása, banki utalások
• Pénzügyi jelentések, banki adatszolgáltatások összeállítása a pénzügyi vezető koordinálásával.

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk:
• Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
• Kellemes munkahelyi környezet
• Béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés helye:
3530 Miskolc, Hunyadi u. 21.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 5-ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

• Középfokú gazdasági végzettség
• Releváns szakmai területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
• Pénzügyi, adózási jogszabály ismerete
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Pontos, precíz munkavégzés
• Stressz tűrő képesség
• Kiváló együttműködési és kommunikációs készség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát