Számviteli szakértő

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
Miskolc (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
• Anyag bevételezési számlák folyamatos egyeztetése
• Készlet analitikai tételek főkönyvbe történő havi feladása
• Anyagleltárak rögzítése, egyeztetése, a leltáreltérések könyvelése
• Saját rezsis beruházások elszámolásának elkészítése, könyvelése FSQL rendszerben
• Építőipari munkák költségeinek vezetése, adatszolgáltatás a számlázás és az építés és hibaelhárítási szervezet részére
• Bérkifizetéssel kapcsolatos tételek egyeztetése, szükséges javítások elvégzése, könyvelése
• Az OMB kifizetések és levonások könyvelése dolgozónként az FSQL rendszerben, tartozások egyeztetése
• Kártérítési határozatok rögzítése, könyvelése az FSQL rendszerben
• Havi, illetve negyedéves költségfelosztások, költségátvezetések elvégzése
• Főkönyvi kartonok egyeztetése, téves rögzítések kiszűrése, helyesbítése
• Az FSQL rendszerben rögzítendő tételekről vegyes feladások készítése, kontírozása, könyvelése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Stabil, hosszú távon biztonságot nyújtó munkahely
• Kellemes irodai környezet
• Kihívást jelentő munkakör

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az [email protected] e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 10-ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Felsőfokú, szakirányú gazdasági végzettség
• Mérlegképes könyvelő végzettség
• Adótanácsadó képesítés
• 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office programok)
• Könyvviteli szolgáltatás végzésére jogosító vagy okleveles könyvvizsgálói regisztráció
• Önállóság, pontosság, precizitás
• Megbízhatóság, terhelhetőség
• Rugalmasság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe