Műszeres analitikus

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
3527 Miskolc, József Attila út 78.
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
• A műszeres és klasszikus analitikai vizsgálatok és szükséges minta előkészítések elvégzése, illetve a szükséges anyagok, eszközök igénylése, annak nyilvántartása
• A feladataival összefüggő dokumentáció pontos, a laboratórium minőségügyi kézikönyve szerinti elkészítése, vezetése.
• A MIR laboratóriumi alrendszerének teljes körű kezelése.
• A laboratóriumi adminisztrátor távollétében ellátja a szükséges adminisztrációs feladatokat.
• A laboratóriumi vezető távollétében elvégzi az analitikai eredmények és kémiai naplók ellenőrzését.
• A laboratóriumi vezető távollétében vizsgálati jegyzőkönyveket készíttet és ellenőriz, valamint a vizsgálati füzetek ellenőrzését elvégzi.

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk:
• Stabil, hosszú távon biztonságot nyújtó munkahely
• Kihívást jelentő munkakör
• Anyagi megbecsülés, versenyképes béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 5.

Tagvállalat:
MIVÍZ Miskolci Vízmû Kft.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázóval szemben támasztott elvárások:
• Felsőfokú vegyész/vegyészmérnök/környezettan/környezetmérnök végzettség
• ADR 1.3. vizsga
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office programok)
• Kiváló kommunikációs készség
• Gyors döntési képesség
• Koncepcionális gondolkodásmód
• Felelősségteljes munkavégzés
• Terhelhetőség
• Pontosság, precizitás

Előnyt jelent:
• 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
• Vizsgálólaboratóriumi auditori képesítés
• B kategóriás vezetői engedély

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát