Marketing és turisztikai munkatárs

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
3525 Miskolc, Városháztér 8., Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIDMAR kft. számára az alábbi munkakörökbe:

A leendő munkatárs feladatai:

• Városmarketing és turisztikai stratégia tervezésében való közreműködés
• Városmarketing és turisztikai marketing operatív programok megvalósításában történő közreműködés, kiemelten a marketingkommunikációs feladatokban
• Kapcsolattartás a szakmai iparági partnerekkel, az önkormányzat érdekkörébe tartozó gazdálkodó szervezetekkel

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk:

• Stabil szakmai, szervezeti, kompenzációs háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Változatos szakmai kihívások
• Kellemes munkahelyi környezet

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés helye:
3525 Miskolc, Városháztér 8.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. március 12-ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

• Szakirányú felsőfokú végzettség (turisztika/marketing szakirányon)
• Legalább 5 év szakterületen szerzett tapasztalat
• Turizmusmenedzsmentben való jártasság előnyt jelent
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Proaktív, kreatív személyiség
• Kiváló szervező – és kommunikációs készség
• Megbízhatóság, rugalmasság, mobilitás
• Stressztűrő képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe