Karbantartási koordinátor

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
Miskolc, Csanyik-völgy, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

• Megszervezi és koordinálja a karbantartási feladatokat
• Anyag – és raktár készletnyilvántartás naprakész vezetése, felhasználásának nyomon követése
• Az elvégzett munkafolyamatok és rábízott munkaterületek ellenőrzése
• Munkafolyamatokhoz szükséges dokumentáció elvégzése

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk:
• Stabil háttér
• Felelősségteljes munkakör
• Béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés helye:
Miskolci Állatkert és Kultúrpark
Miskolc, Csanyik-völgy

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. január 5-ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:
• Középfokú végzettség (műszaki vagy technikusi)
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Jó rendszerező képesség
• Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
• B kategóriás jogosítvány (vezetői gyakorlat)
• Felelősségteljes munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát