Belső ellenőr

Miskolc Holding Zrt.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

• A vezetés céljainak támogatása, ellenőrzési tevékenységének segítése
• A szervezeti egységek szabályszerű működésének, munkavégzésének ellenőrzése
• A vezetés döntéseinek, a szabályzatok végrehajtásának, a tevékenység gazdaságosságának, továbbá a pénzügyi fegyelem betartásának ellenőrzése
• A vizsgált folyamatokkal kapcsolatosan megállapítások, következtetések, javaslatok megfogalmazása
• A belső ellenőrzési jelentések alapján megtett intézkedések nyilvántartása, nyomon követése
• Éves belsőellenőrzési terv összeállítása

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk:

• Stabil háttér
• Béren kívüli juttatások
• Kellemes munkahelyi környezet

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavégzés helye:
Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2017. december 20.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

• Felsőfokú végzettség
• Hasonló munkakörben eltöltött legalább 2 év szakmai tapasztalat
• Hatályos törvények/jogszabályok/előírások ismerete
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Precizitás
• Határozottság, problémafelismerő és megoldó készség
• Önálló munkavégzésre való

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát