Adatrögzítő

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Szeged
A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Az NKM Energia Zrt., a Nemzeti Közművek tagjaként, mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el villamosenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Leltárlisták dokumentálása papír alapon és Excelben
  • Többlet-hiányok Excelben való ellenőrzése
  • Dokumentumok lefűzése
  • Scannelés, fénymásolás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • MS Excel magabiztos használata

Munkaidő

  • 2020. októbertől várhatóan 4 hétig
  • Hétköznapokon 08.00-16.00 között előre egyeztett 8 órás beosztások
  • Heti 40 órás diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1250 Ft/óra bérezés
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Alkalmi diákmunka-lehetőség

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!