Titkársági asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Budapest
A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

VIN-FAKTOR Vállalkozási és Pénzügyi Szolgáltató Zrt. partnercégünk alaptevékenysége a követelésvásárlással tulajdonba került követelések (portfolió) kezelése, behajtása és az értékesítéssel történő hasznosítása. Az un. work-out tevékenységre, a lejárt fizetési határidejű követelések megvásárlására specializálódott.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Borítékolás
  • Címkézés
  • Egyéb adminisztratív feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 2020. 09. 29. - 10. 02. között heti 20 óra vállalása

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 8.00 - 17.00 óra között, péntekenként csak 15.00 óráig

Amit kínálunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Igényes környezetben végezhető diákmunka

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.