Kontrolling adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Békéscsaba
A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Partnercégünk egy német tulajdonú, nemzetközi viszonylatban is jelentős kommunikáció-elektronikai vállalat, amely járműantenna-rendszerek és ipari csatlakozók gyártásával foglalkozik. Ha most csatlakozol a csapatukhoz, akkor a munka- és környezetvédelmi, illetve mérnöki részleg munkájába nyerhetsz bepillantást!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Kontrolling részleg napi feladatainak támogatása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügy/Számvitel/Kontrolling

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, heti minimum 20 órában
  • 8.00-16.00 óra között, hétköznaponként előre egyeztetett beosztások

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 1110 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú diákmunka

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!