HR asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Hatvan
A munkába lépés időpontja: amint lehet
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Munkatársaink a legnagyobb multinacionális cégek irodáiban, számtalan kereskedelmi üzletben és világcégek mondern üzemeiben dolgoznak. Gyakornoki programunk kiemelkedő lehetőséget biztosít egyéni fejlődésed terén. Bármi is a karriercélod, mi segítségedre lehetünk! Csatlakozz hozzánk!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Álláshirdetések publikálása
  • Felvett dolgozók adatainak kezelése
  • Jelentkezők telefonos tájékoztatása, szűrése
  • Kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel és megbízókkal
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos teendők elvégzése
Fentiekre megtanítunk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Humán erőforrás/Munkaügy

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony, legalább még 2 évig
  • Közvetlen kommunikáció
  • Önállóság, jó problémamegoldás

Munkaidő:

  • 20-24 óra/hét

Amit kínálunk:

  • Bér: br.1250Ft/óra
  • Munkábajárás idejét és költségét is fizetjük
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • szakmai gyakorlat leigazolása

Ha érzed magadban az érdeklődést és kitartást, kérjük töltsd ki a lenti rövid űrlapot és csatolj önéletrajzot. Munkatársaink hamarosan keresni fognak.   Vagy keress Minket a 70/452-3177-es telefonszámon.