Pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet

A munkavégzés helye: Pápa
A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
Munkaidő: diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

A Tesco Global Áruházak Zrt. 1994-es magyarországi megjelenése óta rendszeresen biztosít diákmunkát változatos feladatkörökben.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • pénztáros feladatok ellátása
  • vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Kereskedelem/Értékesítés

Készségek és személyes tulajdonságok

  • nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • jó kommunikációs készség
  • 18. betöltött életév

Munkaidő

  • hétfőtől vasárnapig napi 4-6-8 órában vállalható hosszú távú diákmunka minimum heti 20 órában
  • munkaidő 06.00-22.00 között rugalmasan

Amit kínálunk

  • bruttó 1069 Ft/óra
  • 18 óra után bruttó 1219 Ft/óra
  • időbeosztásodhoz igazodó munkarend

Kérlek, töltsd ki a lenti rövid űrlapot, vagy hívd a 06-70/452-3178-as vagy a 06-70/452-3190-es telefonszámok egyikét. Visszahívunk!